Pro zaměstnance

Jednoduché přihlášení

Každý se zvládne přihlásit, ať už z počítače, telefonu nebo tabletu. Máte tak přístup kdekoli a kdykoli. 

Docházka

Máte neustálý přehled co Váš zaměstnavatel vede v evidenci pracovní doby. Kolik máte odpracovaných hodin, vyplacených záloh nebo na kolik peněz ve výplatě se můžete těšit. Vaší docházku uvidíte i několik let zpětně.

Dovolená

Neustálý přehled kolik dovolené Vám zbývá. Můžete si o dovolenou žádat s dostatečným předstihem a to vše z aplikace. Nestane se tak, že se Vaše žádost někde ztratí.

Požadavky a úkoly

Veškeré Vaše požadavky, ať už materiálové, služby nebo cokoli jiného spojeného s průběhem projektu nebo Vaší osobou, zadáváte přes aplikace. Nikdo Vám tak nemůže tvrdit, že jste o to nežádal (zapomenout může každý). Díky plnění úkolů v aplikaci vidí všichni nadřízení kolik toho kdo dělá. Konečně tak nemůže někdo vydávat Vaší práci za svou.

Majetek

Uvidíte svou kartu majetku neustále online. Nestane se tak, že Váš nadřízený napíše na Vaši kartu majetku něco, co jste ani neviděl. Vše si přebíráte v aplikaci sám nebo pokud Vám nadřízený něco přidá na Vaši kartu, musíte to potvrdit digitálním podpisem v aplikaci.

Přehled majetku

V aplikaci můžete vidět kompletní majetek firmy. Pokud tedy něco potřebujete, sám si vyhledáte kde se majetek právě nachází, případně kdo ho má na své kartě a máte možnost mu rovnou zavolat.

BOZP

Aplikace Vás sama upozorní, kdy máte nárok na ochranné pomůcky. Například nové montérky, boty, zimní bundu, mycí prostředky, helmy atd...  Jejich převzetí opět potvrzujete svým podpisem.

Novinky

Byly na firmě nějaké novinky a k Vám se nedostaly? To už se teď nestane. Všechny novinky ve firmě můžou Vaši nadřízení přes aplikaci nasdílet všem zaměstnancům a Vy tak budete vědět o všech aktuálních změnách.

Dokumenty

Aplikace Vám archivuje veškeré Vaše dokumenty. Výplatní pásky, pracovní smlouvy, objednávky, BOZP, atd... Navíc už němusíte nikam běhat a podepisovat, ale vše podepíšete v klidu, kdykoli a kdekoli přes aplikaci.