Elektronický stavební deník je výhodný pro firmu i investora. Je automatický, neztratí se, nezničí, nepřepíše. Obě strany mají nad vším kontrolu. Kdykoli, odkudkoli.

VYZKOUŠET ZDARMA

 

Hlavní výhody stavebního deníku v elektronické podobě

Online stavební deník je snadný na ovládání a přístupný z počítače, tabletu i mobilu. Firma diktuje denní záznamy a na zabezpečný cloud přikládá dokumenty, fotky a videa z průběhu stavby. Docházka, počasí aj. se doplní automaticky. Investor přes internet sleduje, zda vše probíhá dle jeho představ a je-li to potřeba, vznáší požadavky na změny, reklamace aj.

 

S elektronickým stavebním deníkem vyřešíte všechny běžné problémy:

1. Ztráty, zničení a falšování stavebního deníku.
2. Je dostupný nonstop. Nemusíte zjišťovat, kdo a kde jej má u sebe a domlouvat předání a vrácení, když chcete provést kontrolu.
3. Informace jsou přístupné všem z jednoho místa. Stavebnímu dozoru, úředníkům, investorovi.

 

Extra služby

Stavební poradenství

Stavíte a nevíte si s něčím rady? Můžete se zeptat našich specialistů, rádi Vám poradíme.

 

Kontrola stavby z fotografií

Až 80% budoucích problémů se dá odhalit z pouhé fotodokumentace. Odhalit problém pro laika může být problém. Náš stavař zkontroluje fotky z Vaší stavby a upozorní na případné problémy, které můžou do budouna ušetřit statisíce.

 

Kontrola stavebního deníku

Zapisuje Váš dodavatel stavby do stavebního deníku správně? Chcete-li mít jistotu, přenechte kontrolu zápisů do stavebního deníku zkušeným stavařům s více než 20lety praxe. Dojde-li na nejhorší (a stává se to), záznamy ve stavebním deníku jsou to jediné, co může investora stavby zachránit. Proto je klíčové, aby byly dobře a detailně zapsány.

 

OTEVŘÍT CENÍK